Brian ThompsonI

6,9
1 990 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brian Thompson

B.THOMPSON jak widac wyzej zagral w duzej ilosci filmow ale prawda jest taka ze z najwieksza
charyzma zagral wlasnie w COBRZE slynnego brutalnego przerazajacego NOCNEGO RZEZNIKA.
Mysle ze On pozostanie na zawsze w pamieci fanow wlasnie jako NOCNY RZEZNIK...

punisher822_filmweb

Raczej tak, bo mimo że, szybciej widziałem jego epizodyczne role w Terminatorze i Lwie serce
to rola z Cobry bardziej weszła w pamięć. Chyba najlepsza obok tej z Archiwum X, gdzie gra łowcę :):):)
W obu zresztą miał w sobie coś przerażającego.

returner

Fakt facet mial w sobie cos przerazajacego w ARCHIWUM X ale w COBRZE na maksa pokazal klase. Emanowalo z niego takie zlo ze widzowie naprawde mysleli ze to jest psychopata a na zywo jest to mily sympatyczny pan juz bliski wieku 60lat.

punisher822_filmweb

Eee tam. W startreku grał Klingona, moim zdaniem niepotrzebna mu była charakteryzacja :) Z taką twarzą może grać dowolnego mutanta :) Podobnie zresztą jak inny twarzowiec Ron Perlman

Przekliniak

To fakt i THOMPSON jak i PERLMAN maja charakterystyczne twarze i niezle zapadaja w pamiec ale szczerze bardziej sobie wyobrazam THOMPSONA jako rasowego psychopate niz PERLMANA. Dla mnie PERLMAN pozostanie na zawsze swietnym HELLBOYEM. Pelen szacunek mu sie nalezy bo zagral naprawde swietnie te postac... Jakos sobie nie wyobrazam THOMPSONA w roli HELLBOYA a PERLMANA jako rzeznika w COBRZE. Obaj panowie mieli w swoim zyciu taka role ktora n zawsze zapadla w pamiec widzom ;-)

punisher822_filmweb

Myślę że obaj mogliby się zamieniać rolami bez najmniejszego problemu. Zwłaszcza jeśli role wymagają mocnej charakteryzacji. A Perlman to nie Hellboy tylko małpolud z "walki o ogień" :P

Przekliniak

Swietny jako HELLBOY byl...

Przekliniak

Repertuar Rona Perlmana jest ambitniejszy miał sporą rolę w "Imieniu Róży" czy wspomnianym wyżej filmie "Walka o ogień"

miko_klimkiew

No i Wróg u bram!

punisher822_filmweb

Bo to świetna rola była!

punisher822_filmweb

W Cobrze wymiata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones