PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6910}

Księżyc 44

Moon 44
5,4 1 839
ocen
5,4 10 1 1839
Księżyc 44
powrót do forum filmu Księżyc 44

Nie sadzielm ze da sie zrobic gorszy film niz Dzien Niepodleglosci, ale sie mylilem. Ten film to fenomen kina SF (podobno SF) - przebija glupota wszystko. Wspaniale sa loty smiglowcow w praktycznie prozni. Rezyser i scenarzysta musieli bedac dziecmi upasc na glowy z wysokosci minimum 50 metrow.

Poke

A co tam mówisz...Dzień Niepodległości jest fajnym filmem...oprócz niektórych banalnych tekstów:) Moon 44 niejestem pewny czy widziałem ale coś ten tytół mi mówi...ja pamiętam że tam był tak koleś miał takie straszne oczy i dziwnie wyglądał (chyba go coś opentało) i gadał z drugim kolesiem(jedynym który przeżył)...taki moment mi się nasówa ale niewiem czy to ten film...

Matt_19_

Ja pierdolę, Matt, weź Ty już lepiej nie oglądaj filmów, tylko słownik ortograficzny poczytaj.

King_SX

Przepraszam krytyku z internetu...
Obiecuje że następnym razem będę czytał tekst 5 razy zanim go pośle...przepraszam wszystkich których uraziłem moją haniebną polszczyzną mam nadzieję że niesprawiło to kłopotów z odczytaniem notki bo przecież "o to właśnie chodzi".
P.S to nie dyktando.

użytkownik usunięty
Matt_19_

Myslalem ze to oczywiste ze czyta sie swoje wypowiedzi zanim sie je upubliczni. Uposledzony jestes czy na czym polega twoj problem?

ocenił(a) film na 7
Poke

od Dnia Niepodległosci ty sie odpierdol...

Poke

Jeden kolega z filmwebu dał Ci bardziej soczyście do zrozumienia, żebyś Dzień Niepodległości zostawił w spokoju. Ja tylko podtrzymam jego dosadne zdanie.

Poke

Kocham Was ludzie. Co za dyskusja:D

Pozdrawiam

torturr

lubię placki

też pozdrawiam wszystkich dyskutantów :D

ocenił(a) film na 4
Poke

Ci, którzy krytykują „Dzień Niepodległości" "musieli bedac dziecmi upasc na glowy z wysokosci minimum 50 metrow".

olo957

Hej, a istnieje zakaz krytykowania czegokolwiek?

ocenił(a) film na 10
Poke

Chłopie "Księżyc 44" to istny klasyk, to nic że latają tam przyozdobione helikoptery, ale kurna nie zdziw się jak zobaczysz w wiadomościach podobne na naszym księzycu, gdy tylko go skolonizujemy :) ..a co do dnia Niepodległości - chłopaki napisali Ci juz wyżej..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones