PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30698}

Bagdad Cafe

Out of Rosenheim
7,6 5 547
ocen
7,6 10 1 5547
6,3 3
oceny krytyków
Bagdad Cafe
powrót do forum filmu Bagdad Cafe

Czy tylko mnie tu sprowadził jej występ? BTW Miałem przy tym występie łzy w oczach.

filmowy_laufer

haha wlasnie dzisiaj tutaj zajrzalam ze wzgledu na jej występ:)
Chyba bedzie obejzec ten film:) pozdrowionka

domisia_filmweb

Mam go w planach ;D

filmowy_laufer

też właśnie tu weszłam :) cudowna piosenka <3

domisia_filmweb

Nigdy wcześniej o Niej (Dorocie) nie słyszałem, aż jakieś prawie 2 tygodnie temu miałem okazję być na Jej koncercie (poszedłem "zanęcony" wykonaniem "Je t'aime" z repertuaru Lary Fabian) i nie żałuję ani minuty! Wracając jednak do tematu: jedną z piosenek zaśpiewanych podczas tego koncertu było właśnie wspomniane "Calling You". Ciarki na całym ciele! Tak głęboki, silny, a jednocześnie delikatny i przejmujący (o czym miałem okazję się przekonać w trakcie innej piosenki "Ktoś do kochania", gdzie ślipia mi wilgotniały) głos - wielki szacunek! Niewykluczone więc że choćby z tego tylko tytułu obejrzę ów film.

ocenił(a) film na 10
filmowy_laufer

Kto w tym kraju jeszcze jakieś tokszoły ogląda?

h_pat

To jest jedyny "tokszoł" jaki oglądam. Zresztą każdy żyje tak jak chce, więc nie oglądaj sobie tych programów.

filmowy_laufer

No proszę proszę jak to muzyka pięknie nas nakierowała na film :-)

filmowy_laufer

takich jak widać jest więcej , fajnie ,że założyłeś ten wątek. Dzisiaj obejrzę sobie ten film. nie lubię "tokszołów" , ale mam tak samo, ten jako jedyny oglądam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones